Paslaugos

Jojimo pamokos

Norėtumėte išmokti joti žirgu? Galbūt jau esate joję tačiau norite pagerinti savo įgūdžius?

Vilniaus žirgynas siūlo jums apsilankyti jojimo pamokose, kur patyrę instruktoriai skirs visą dėmesį Jūsų įgudžių gerinimui. Jojimo pamokos rengiamos tiek uždarame manieže, tiek lauko aikštėse, priklausomai nuo oro sąlygų.

Jojimas yra be galo naudingas žmogaus kūnui, jojant žirgu ne tik taisosi laikysena, lavinami įvairūs raumenys, bet ir gerėja bendra koordinacija ir kūno balansas, jojimo metu patyrę treneriai duoda įvairius pratimus, kuriuos, teisingai atliekant, ypač stipriai dirba pilvo preso, dubens ir kojų raumenys. Taip pat svarbu paminėti, kad užsiimant šiuo sportu formuojasi stiprus emocinis ryšys tarp žirgo ir žmogaus, žirgai padeda psichologiškai pailsėti nuo sunkių mokslų, darbų ir padeda užsikrauti gerų emocijų.

pamokos

Dėl jojimo pamokų skambinti:

Jodinėjimas gamtoje

Jodinėjimas gamtoje

Vilniaus žirgyne Belmonte siūlome išmėginti išskirtinę paslaugą – jojimą gamtoje. Veiklos metu lydimi instruktoriaus išjosime į Belmonto miškus Pavilnių regioniniame parke.

Dėl jojimo gamtoje skambinti:

Ekskursijos

Nėra tiksliai žinoma kada buvo prisijaukinti žirgai, tačiau rasta įrodymų, kad žmonės arkliais jodinėti pradėjo dar bronzos amžiuje. Taigi Vilniaus žirgynas kviečia jus apsilankyti ir daugiau sužinoti apie vieną iš pirmujų žmogaus prisijaukintų gyvunų.

Ekskursijos metu sužinosite apie arklių auginimą, priežiūrą, laikymo ypatumus. Ekskursijos metu išmokinsime žirgą išsivalyti, pasibalnoti. Taip pat sužinosite apie žirgų veisles ir istoriją. Ekskursijos metu galėsite pabandyti pajoti.

 
 

 

 

Ekskursijos

Dėl ekskursijų skambinti:

Šventės

Gimtadieniai / Šventės

Norite nepamirštamos šventės? Šveskite kartu su mumis! Siūlome atšvęsti gimtadienį, darbo šventę, išleistuves, šeimos šventes, ar kitokius pobuvius. Šventės metu galima animatoriaus paslauga, pasijodinėjimas žirgais, ekskursija po žirgyną, jodinėjimas po apylinkes. Šventės gali vykti žaliojoje zonoje arba uždarose patalpose priklausomai nuo oro ir jūsų poreikių. Šventės vyksta Vilniaus žirgyne Belmonte: Belmonto g. 34b ir Žirgyno g. 3, Bendorių k.

Norime, kad šventė Vilniaus žirgyne  jūsų atmintyje išliktų amžinai ir atsiminimai apie sukletų tik gražiausias  emocijas.

 
 

 

 

Dėl švenčių skambinti:

Fotosesija

Fotosesijos su žirgais

Organizuojame fotosesijas su žirgais, kur profesionalus fotografas įamžins jūsų emocijas nepamirštamuose kadruose. Taip pat nuomojame žirgus jūsų fotosesijoms. Dirbame su įvairiais projektais, fimavimais, galime pasirūpinti žirgo transportavimu, priežiūra.

Dėl fotosesijų su žirgais skambinti:

Arklio priežiūros paslaugos

Turintiems arba planuojantiems įsigyti žirgą teikiame arklių priežiūros paslaugas. Patyręs personalas pasirūpins gardų valymu, šėrimu, girdymu, paleis ganytis į levadas. Esant poreikiui patyrę raiteliai gali joti, apjoti, makštinti jūsų žirgą.

Arklių priežiūra

Dėl arklio priežiūros skambinti:

Arklių transportavimas

Arklių pervežimo paslaugos

Siulome arklių pervežimo paslaugą, turime daug patirties. Tam specialiai pritaikytą transportą ir galime pasirūpinti saugia jūsų žirgo kelione.

Dėl arklių pervežimo skambinti:

Arklių kergimo paslaugos

Siūlome arklių kergimo paslaugas.

Dėl arklių kergimo skambinti:

Patalpų nuoma šventėms – renginiams

Siūlome patalpų nuomą šventėms, renginiams.

Dėl patalpų nuomos skambinti:

Užpildykite formą